Про компанію Verocash

За допомогою сервісу VeroCash ви можете оформити миттєвий кредит і отримати його протягом декількох хвилин на свою банківську картку. Оформлення позики максимально просте і доступне. Схвалення отримують 96% заявок, а середній час обробки запиту – всього 11 хвилин.

Максимальна сума, яку можна взяти в кредит – 5000 гривень. Оптимально, щоб закрити нагальні потреби. Щоб відправити запит, за допомогою онлайн-калькулятора потрібно вказати необхідну суму і період, на який ви плануєте її позичити. Далі потрібно внести свої паспортні дані, вказати ІПН і реквізити банківської картки. На заповнення анкети йде не більше трьох хвилин.

Після цього картка пройде верифікацію – необхідно переконатися, що вона саме ваша. У разі, якщо перевірка пройдена успішно, ви отримаєте повідомлення про те, що займ схвалений. Фінальний крок – ви підписуєте кредитний договір і відразу отримуєте замовлену суму. Зарахування відбувається протягом п’яти хвилин.

Погасити кредит ви можете, або списавши потрібну суму з картки, яка пройшла верифікацію на сайті (для цього потрібно зареєструватися та створити особистий кабінет), або внісши гроші готівкою в касі будь-якого банку (реквізити, за якими проводитися оплата, зазначаються в кредитному договорі).

У разі, якщо ви не можете погасити кредит вчасно, сервіс VeroCash готовий запропонувати своїм клієнтам варіанти для продовження терміну позики.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО – verocash.com.ua
  • Організація – ТОВ “ІЗІ КРЕДИТ”
  • Юридична адреса – 04210, м Київ, Оболонська набережна 15, корпус 4
  • Телефон – 0 800 606 100
  • Серія і номер ліцензії – ІК № 53 від 12.02.2009