Про нас

Головна мета створення проекту creditloan.net.ua – зібрати в одному місці всю необхідну інформацію про кредитні продукти МФО України. Звертаємо увагу, що ми не видаємо позики, не укладаємо кредитні договори і не несемо відповідальності за угоди між позичальником і кредитором.

Сервіс creditloan.net.ua збирає, обробляє і надає в зручному вигляді інформацію про онлайн кредити в українських мікрофінансових організаціях.

Подібних сайтів на просторах Глобальної мережі дуже багато. Серед інших наш ресурс виділяється наступним:

  1. Актуальність інформації. Всі дані про кредитні пропозиції беруться з офіційних джерел. Кожна цифра ретельно і скрупульозно перевіряється на достовірність.
  2. Актуалізація. В ході обробки даних експерти нашого сайту доповнюють інформацію, структуруючи її у вигляді зручного агрегатора.
  3. Оновлення. Ми кожен день звіряємо інформацію з офіційними джерелами.
  4. Повнота. В рамках creditloan.net.ua ви можете дізнатися все необхідне на одній сторінці: максимальну суму кредиту, термін, відсоткову ставку, необхідний вік позичальника.
  5. Зворотній зв’язок. Ми готові вислухати всі рекомендації і побажання. Свої пропозиції щодо роботи сайту залишайте в розділі Контакти.

Інформація на нашому сайті надається безкоштовно. Всі відсотки, штрафи і пені позичальник повертає безпосередньо компанії, з якою уклав договір.