Про компанію Ваша Готівочка

Компанія Ваша Готівочка працює на українському ринку кредитування вже більше 5 років. МФО характеризується лояльним ставленням до позичальників і вигідними умовами. МФО схвалює 90% поданих заявок, а отримати кредит можуть як пенсіонери, так і студенти. Дана організація готова надати позику практично будь-якого розміру на досить великий термін.

Компанія володіє широкою мережею відділень, розташованих у всіх областях України. У відділеннях працюють грамотні фахівці, які максимально зрозуміло і оперативно проконсультують будь-якого клієнта. Для отримання позики не потрібно збирати велику кількість довідок – отримати гроші можна через пару хвилин по паспорту та ідентифікаційному коду.

Оформити позику можна як в режимі онлайн на банківську картку, так і готівкою в відділенні компанії. Якщо позичальник не встигає погасити свій борг вчасно, він отримує можливість пролонгації кредиту. Для цього необхідно сплатити відсотки і перенести сплату боргу на інший термін.

Позичальником може стати тільки повнолітній громадянин України. Наявність постійного доходу не обов’язкова. Після схвалення заявки, кошти надходять на зазначену картку протягом декількох хвилин.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО – vashagotivochka.ua
  • Організація – ТОВ “ЛАЙМ КЕПІТЕЛ”
  • Юридична адреса – 54029, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, буд. 28, каб. 7
  • Телефон – 0 800 202 404
  • Серія і номер ліцензії – ФК № 1188 від 11.04.2019