Про компанію Soscredit

Компанія SOS Credit – зручний сервіс онлайн кредитування з швидким оформленням заявки. Звертаючись перший раз, клієнт отримує гроші через 20 хвилин. При повторному оформленні заявки потрібно всього 5 хвилин для зарахування потрібної суми на банківську картку.

Сервіс працює в режимі 24/7, тому оформити кредит можна в будь-який час. Для цього не потрібно залишати комфортне крісло в своїй квартирі. Досить зайти на сайт компанії і зробити кілька кліків мишкою.

Переваги сервісу SOS Credit

Клієнти обирають компанію для отримання невеликих позик через простоту оформлення заявки і швидку відповідь на запит. Для схвалення кредиту не потрібно стояти в черзі, терпіти бюрократію і довго збирати документи. Буде потрібно тільки банківська картка і доступ в Інтернет.

Компанія гарантує клієнтам безпеку угоди. Особиста інформація захищена від розголошення. Фінансові операції здійснюються без помилок.

Прозора робота сервісу дозволяє не хвилюватися про приховані комісії і додаткові платежі по кредиту. Всі умови детально розписані в договорі. Його потрібно підписати перед зарахуванням грошей на картку.

Для постійних клієнтів, які успішно повернули один і більше кредитів, є оформлення позики по SMS.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО – soscredit.ua
  • Організація – ТОВ “СОС КРЕДИТ”
  • Юридична адреса – 04070, м. Київ, вул. Почайнинська 23
  • Телефон – 0 800 211 767
  • Серія і номер ліцензії – ІК № 144 від 20.08.2015