Про компанію Швидко Гроші

ШвидкоГроші — це мікрофінансових організація з однієї з найбільших в Україні мережею відділень. Клієнтів, які оцінили зручність доступних кредитів, стає більше з кожним днем. Мікропозики істотно спрощують життя в умовах тотальних можливостей і спокус. Бракує на новий Айфон? Хочеться на тиждень змінити запорошений офіс на шезлонг під пальмою? Мікропозика — це простий і не обтяжливий в плані відсотків і комісій інструмент.

Чому варто звернутися за кредитом в ШвидкоГроші

Особливістю даного фінансового інструменту є можливість дуже швидко отримати грошову онлайн позику. Не потрібно нікуди їздити, стояти в черзі або спілкуватися з кредитним менеджером.

Незалежно від часу доби, ви можете оформити заявку на сайті, і розраховувати, що гроші будуть зараховані на ваш рахунок буквально відразу ж. Для нових клієнтів час перевірки даних становить не більше 10 хвилин, тим же, хто звертається повторно — гроші нараховуються в ту ж хвилину.

Зручні умови погашення, відсутність прихованих комісій та інших «підводних каменів», лояльний відсоток за користування позиковими коштами.

Хочете оформити безпечний кредит? ШвидкоГроші — авторитетна кредитна організація, перевірена мільйонами українців.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО — sgroshi.com.ua
  • Організація — ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»
  • Юридична адреса — 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А
  • Телефон — 0 800 50 10 20
  • Серія і номер ліцензії — № 438 від 28.02.2017