Про компанію Pan Credit

Pan Credit надає українцям швидкі та надійні позики на банківську картку. Заявки приймаються 24/7, ймовірність відмови мінімальна. Діяльність Pan Credit повністю легальна.

Для отримання кредиту клієнту потрібен лише паспорт, мобільний телефон і банківська картка. Заповнити анкету можна буквально за пару хвилин. На головній сторінці МФО розміщений наочний калькулятор, в якому розраховується сума і термін позики. Гасити кредити дозволяється через особистий кабінет, через платіжні термінали або банківськими переказами.

Перший кредит видається за пільговою ставкою, близькою до нульової. Якщо користувач приводить в Pan Credit друга і той оформляє позику, користувачеві нараховується грошове заохочення. Сервіс також поширює промокоди, за допомогою яких клієнти можуть поліпшити умови позик.

Завдяки Pan Credit українці можуть отримати фінанси, необхідні для здійснення будь-якої мрії: покупка побутової техніки, поїздка на море або подарунок коханій людині. Тисячі громадян, які вже скористалися послугами цього сервісу, залишають про нього позитивні відгуки і охоче рекомендують його своїм знайомим.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО – pan.credit
  • Організація – ТОВ “КОШЕЛЬОК”
  • Юридична адреса – 08135, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Антонова, 8А
  • Телефон – 0 (800) 339-555
  • Серія та номер ліцензії – № 432 від 28.02.2017