Про компанію Mywallet

Сервіс MyWallet — можливість швидко отримати невелику фінансову підтримку. Якщо не вистачає коштів на оплату будь-якого товару або послуги, достатньо зареєструватися на цьому ресурсі і отримати мікропозику протягом 15 хвилин. Схвалюється більше 95% заявок.

Максимальна сума кредиту — 15000 гривень. Одержувачем може стати громадянин України, який досяг 18 років. Сервіс MyWallet лояльний до позичальників і надає кредити навіть при наявності у них поганої кредитної історії. Позичальниками можуть стати: студенти, пенсіонери, мами в декреті, фрілансери і т.д.

Документи, необхідні для отримання мікропозики — паспорт та ІПН. Довідку з місця роботи надавати не потрібно. Це дуже зручно для тих, хто працює неофіційно. Після схвалення кредиту заявлена ​​сума переводиться на картку будь-якого українського банку.

Користуватися ресурсом можна з будь-якого пристрою — комп’ютера, смартфона, планшета за умови наявності інтернет-підключення. Погашається мікропозика як онлайн, через особистий кабінет на сайті, так і офлайн — через платіжні термінали або в відділенні банку.

Вигідні умови кредитування і низька процентна ставка роблять сервіс MyWallet доступним для громадян навіть з невисоким доходом.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО — mywallet.ua
  • Організація — ТОВ «ФК» ВОЛЛЄТ»
  • Юридична адреса — 04070, м. Київ, Подільський район, вул. Боричів Тік, буд. 30
  • Телефон — 0 800 211-049
  • Серія і номер ліцензії — ФК № 943 від 28.09.2017