Про компанію Mycredit

Mycredit.ua є володарем премії «Кращий сервіс онлайн-кредитування» від PSM Awards. Клієнти обирають цю компанію за те, що вже з першого дня співпраці вона готова надавати досить великі суми кредитів під одні з найнижчих відсотків на всьому українському ринку мікрофінансової допомоги.

Грамотно налагоджена система схвалює 90% всіх заявок до Mycredit. І для отримання позики потрібен тільки паспорт та ІПН. Ніяких поручителів, ніяких дзвінків на роботу або родичам для підтвердження вашої платоспроможності.

Вся процедура, включаючи час на заповнення анкети та заявки, традиційно займає не більше десяти хвилин. З них на прийняття компанією рішення йдуть лічені секунди.

Оплату відсотків і самого тіла кредиту необхідно вносити в кінці терміну. При відсутності такої можливості передбачена автоматична пролонгація. Досить сплатити тільки відсотки, і час до повного погашення зобов’язань збільшується.

Крім того, компанія надає три бонусних дні на оплату кредиту. А ще щотижня розігруються подарунки. Немає прихованих платежів або комісій. За збереження даних своїх клієнтів Mycredit несе повну відповідальність, що підтверджено сертифікатом PCI DSS.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО – mycredit.ua
  • Організація – ТОВ “1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ”
  • Юридична адреса – 01011, м Київ, Арсенальна площа, 1Б
  • Телефон – 0 800 214 111
  • Серія і номер ліцензії – ІК № 146 від 20.10.2015