Про компанію Moneyveo

Moneyveo.ua – один з найбільших українських сервісів кредитування населення. Тисячі клієнтів на власному досвіді переконалися в його надійності, прозорості та готовності прийти на допомогу в будь-який час дня і ночі.

Гроші можна отримати на картку будь-якого банку, не виходячи з власного будинку. Досить мати під рукою паспорт, ідентифікаційний код і будь-який пристрій, яким можна зробити фотографію цих документів (наприклад, мобільний телефон). Уважно заповнюєте анкету, відповідно до інструкцій прикріплюєте необхідні знімки, вказуєте свою картку. Пару хвилин – і рішення прийнято. Ще через мить необхідна сума вже в вашому розпорядженні. Без поручителів і довідок про доходи.

Процес погашення кредиту також простий: всі операції здійснюються через Інтернет. При відсутності можливості віддаленого платежу завжди можна скористатися відділеннями «Укрпошти» або заплатити готівкою через термінали EasyPay, iBox, ПриватБанк і ін.

Кожен кредит дозволяє підвищувати свій статус у внутрішній програмі лояльності. Це означає, що збільшується доступна клієнту сума позики, а відсотки за користування грошима зменшуються. Це дійсно вигідна пропозиція для людей, що зіткнулися з тимчасовими матеріальними труднощами.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО – moneyveo.ua
  • Організація – ТОВ “МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА”
  • Юридична адреса – 01015, м Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, 1-й поверх
  • Телефон – 0 800 21 9393
  • Серія і номер ліцензії – ІК № 105 від 21.03.2013