Про компанію Mistercash

За допомогою онлайн-сервісу Mistercash практично кожен бажаючий зможе отримати на картку необхідну суму. Перевага сервісу полягає в тому, що оформлення угоди і отримання позики відбуваються в дистанційному режимі. Таким чином, вирішити тимчасові фінансові труднощі можна протягом 10 хвилин, не виходячи за поріг будинку або офісу.

Як оформити позику

МістерКеш працює без офісів, тому взаємодія з клієнтами проводиться тільки по мережі Інтернет. Перший крок для отримання позики – реєстрація на офіційному сайті компанії. Реєструється клієнт один раз для того, щоб завести особистий кабінет. Для цього вказуються:

  • Паспортні дані.
  • Контакти.
  • Додаткова інформація.

МістерКеш видає кредити без вимог до трудової зайнятості та рівнем щомісячного доходу. Після реєстрації клієнт вказує банківську картку, яка також проходить швидку верифікацію. Кожна картка перевіряється тільки один раз, після чого зберігається в системі. Оформлення позики після реєстрації займає не більше 2 хвилин.

Відсоток схвалень по заявкам

Mistercash входить в число найбільш лояльних до клієнтів мікрофінансових компаній. За статистикою тут схвалюються 90 заявок зі 100 оброблених. Імовірність відмови – мала, але вона зберігається, так як у компанії є основні вимоги до клієнтів. В тому числі:

  • Громадянство України.
  • Вік – 18-75 років.
  • Пройдена реєстрація на сервісі із зазначенням актуальних паспортних та контактних даних.

Якщо ці вимоги дотримані, компанія виносить позитивне рішення. Гроші перераховуються на банківську картку на запитаний клієнтом термін. Це набагато зручніше, ніж звернення до банку. По-перше, банки не працюють в дистанційному режимі, а, по-друге, суми за банківськими кредитами вище, ніж по позиках.