Про компанію Loany

Сервіс Loany розрахований на оформлення кредитів онлайн в цілодобовому режимі. Є можливість попередньо проконсультуватися з менеджером компанії, яка готова відповісти на питання щодо заповнення анкети і умов надання позик.

При оформленні кредиту не потрібно надавати довідку з місця роботи і відомості про поручителів. Однак для отримання кредиту онлайн через сервіс Loany знадобиться підтвердити номер мобільного телефону (протягом 3-5 хвилин після заповнення анкети з вами зв’яжеться оператор компанії), а також додати до анкети свою фотографію. З моменту реєстрації до схвалення кредиту проходить не більше 15 хвилин.

У компанії діє програм лояльності, якою можуть скористатися всі бажаючі. Наприклад, пройти спеціальний фінансовий тест онлайн, який відображає платоспроможність позичальника, і отримати бонуси при оформленні кредиту. Також Loany пропонує можливість пролонгації кредитів в онлайн-режимі за символічну плату в 1 гривню. Повернути кредит можна готівкою, за допомогою банківської картки, платіжного банківського терміналу або у відділенні банку, виконавши переказ грошових коштів. Всі операції по позиці відображаються в особистому кабінеті позичальника і дублюються за допомогою смс-повідомлень.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО – loany.com.ua
  • Організація – ТОВ “КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ”
  • Юридична адреса – 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129
  • Серія і номер ліцензії – ІК № 168 від 02.06.2016