Про компанію Koshelok

KoshelOK – це зручний сервіс, де можна взяти кредит на вигідних умовах без будь-яких бюрократичних зволікань. Для того, щоб отримати гроші, вам не доведеться заповнювати жодного паперу. При цьому переважна більшість клієнтів одержують схвалення і грошовий переказ на картку вже в день заявки.

5 переваг компанії KoshelOK

  1. Оперативність. Ви отримаєте гроші в своє розпорядження в максимально короткі терміни. Як правило, розгляд заявки займає від 15 до 30 хвилин.
  2. Повний контроль. У вашому особистому кабінеті буде знаходитися графік платежів, який допоможе стежити за кредитом і вчасно вносити оплати.
  3. Мінімум документів. Не вимагають товсту папку паперів і довідок, які потрібні для кредиту в банку. Потрібно найнеобхідніше: тільки паспорт.
  4. Прозорі умови. Співпраця – це відсутність текстів дрібним шрифтом, прихованих комісією і додаткових платежів. Юридична чистота гарантована.
  5. Низька переплата. Вигідні умови та можливість дострокового погашення роблять кредити KoshelOK оптимальним варіантом для багатьох клієнтів.

Для того, щоб оформити позику, достатньо заповнити заявку в особистому кабінеті. Після її розгляду ви отримаєте переказ на картку вже сьогодні.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО – koshelok.net
  • Організація – ТОВ “КОШЕЛЬОК”
  • Юридична адреса – 08135, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Антонова, 8А
  • Телефон – (093) 238-20-20
  • Серія і номер ліцензії – № 432 від 28.02.2017