Про компанію Globalcredit

Global Credit одна з найбільших мікрофінансових організацій України. Компанія нараховує більше 300 відділень по всій країні. В найближчому часі планується відкриття ще понад сто приймальних відділень. Компанія почала свою діяльність в 2012 році і зарекомендувала себе надійною і зручною для клієнтів організацією. Тут можна оформити кредит в режимі онлайн, не виходячи з дому.

Оформити позику в Global Credit може практично кожен громадянин, який заповнить заявку на сайті МФО по запропонованій формі. Позичальник повинен бути повнолітнім, йому не повинно бути більше 70 років. Для отримання кредиту потрібна наявність паспорта та ідентифікаційного коду. Плюсом буде наявність хорошої кредитної історії і постійного джерела доходу. Для оформлення позики не потрібна довідка про доходи та інших документів.

Компанія пропонує своїм клієнтам необмежену кількість пролонгацій кредитного договору. Погашати борг можна до закінчення терміну без якихось додаткових комісій. Для оформлення позики необхідно зайти на сайт МФО і подати онлайн-заявку. При виникненні необхідності можна отримати грамотну і зрозумілу консультацію фахівця фірми.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО – globalcredit.ua
  • Організація – ТОВ “Глобал Кредит”
  • Юридична адреса – 01021, Україна, м Київ, вул. Кловський узвіз, 7а
  • Телефон – (097) 097-88-88
  • Серія і номер ліцензії – ІК № 96 від 04.12.2012