Про компанію Dinero

Мікрокредітна організація Dinero – це можливість отримати кредит, не виходячи з дому, всього за 5 хвилин, без довідки про ваші доходи та інших складних формальностей. Заявку на отримання мікропозики можна подати онлайн. Все, що для цього потрібно: наявність паспорта громадянина України, ідентифікаційний код і будь-яка банківська картка країни. У Dinero лояльні умови для отримання кредиту. Його може оформити будь-який повнолітній громадянин, в тому числі особи без офіційного працевлаштування та студенти.

Застава та поручителі не потрібні. Сучасний онлайн-сервіс Dinero дає можливість продовжити термін користування коштами, якщо у вас з якихось причин немає можливості їх повернути в термін.

Для того щоб взяти позику, потрібно зайти на сайт компанії і заповнити форму заявки. При відсутності прострочень в інших компаніях і банках, відповідь, швидше за все, буде позитивною. Після підписання договору, ви отримаєте необхідну суму грошей. У разі відмови, ви можете звернутися в компанію повторно через певний час. Якщо мікропозика погашена в строк, наступного разу можна розраховувати на велику суму. Погасити кредит можна через особистий кабінет або будь-яким зручним для вас способом.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО – dinero.ua
  • Організація – ТОВ “ФК” ДІНЕРО”
  • Юридична адреса – 03035, м. Київ, вул. Сурікова 3А
  • Телефон – 067 326 2233
  • Серія і номер ліцензії – № 3792 від 19.09.2017