Про компанію Credit7

Зручний онлайн-сервіс для людей. Послугами МФО CREDIT 7 можна скористатися в будь-який час. Якщо у вас немає роботи або зіпсована кредитна історія все одно буде прийняте позитивне рішення. У спеціальну форму потрібно ввести паспортні дані та ІПН. Не доведеться сканувати документи або робити з ними селфі. На розгляд заявки йде 7 хвилин. Немає необхідності оформляти електронний підпис. Клієнти підтверджують договір СМС-кодом і грошова сума швидко перераховується на картку.

Розроблена гнучка система погашення заборгованості. Зрозумілі умови, відсутні приховані відсотки і переплати. Платіж вноситься в терміналах Ibox та ПриватБанку готівкою або з банківської картки в особистому кабінеті на сайті організації. Позичальники приймають рішення самі: розрахуватися з кредитом достроково або перенести дату внесення боргу, обмежившись оплатою відсотків. Фахівці завжди на зв’язку, дзвінок безкоштовний.

Компанія гарантує безпеку. SSL-сертифікат (шифрування) захищає персональні дані клієнтів. Виключені будь-які махінації з боку зловмисників. Є ліцензія на надання фінансових кредитів. Вся документація представлена ​​на сайті.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО – credit7.ua
  • Організація – ТОВ “ЛІНЕУРА УКРАЇНА”
  • Юридична адреса – 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318
  • Телефон – 0 800 33 07 33
  • Серія і номер ліцензії – ФК № 1177 від 19.03.2019