Про компанію Cly

Компанія Cly надає кредити онлайн. Такі послуги можуть знадобитися тим, кому терміново потрібна відносно невелика сума, яку можна погасити в стислі терміни.

Для отримання позики в Cly потрібен український паспорт, ІПН і банківська картка VISA або Mastercard. На картці повинна бути сума до 1 гривні, оскільки сервіс перевіряє належність картки конкретній особі, блокуючи випадкову суму. Щоб отримати можливість користуватися послугами Cly, користувач повинен повідомити сервісу, яка саме сума була заблокована, наприклад, 0.47 грн. Отримати ці дані можна з push-повідомлення, смс-повідомлення або від оператора техпідтримки банку.

Схвалення кредиту автоматичне, тобто, отримати його може будь-хто, хто запросив таку послугу на сайті. Виняток – люди молодше 18 і старше 65 років. При першому зверненні кредит обмежений 4 000 грн, при наступних може бути схвалена позика і на велику суму.

Погасити кредит можна через особистий кабінет або на розрахунковий рахунок. Важливо пам’ятати, що банківський переказ може йти до 3 днів, і, якщо ви вирішите сплатити борг цим способом в останній момент, відсотки продовжать нараховуватися: погашення відбувається при надходженні грошей в кредитну організацію, а не за фактом відправки.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО – cly.com.ua
  • Організація – ТОВ “ЗАЙМЕР”
  • Юридична адреса – 04071, м. Київ, вул. Ярославська 5/2 В
  • Телефон – 044 390 0332
  • Серія і номер ліцензії – ФК № 1069 від 07.08.2018