Про компанію Alexcredit

Швидко і без бюрократичної тяганини отримати гроші на картку будь-якого українського банку допоможе сервіс alexcredit.ua. Компанія зарекомендувала себе надійним партнером у вирішенні раптово виниклих матеріальних труднощів.

Для оформлення заявки:

  1. Заходимо на сайт.
  2. Заповнюємо анкету.
  3. Чекаємо буквально кілька хвилин на обробку даних. І якщо є позитивна відповідь по заявці, вже протягом пари хвилин кошти надходять на зазначену картку.

Максимально доступна сума залежить від історії взаємин Alexcredit з конкретним клієнтом. З кожним новим кредитом вона збільшується. У програмі лояльності компанії існує кілька рівнів, переходячи між якими можна отримувати знижки на оплату відсотків по кожному наступному займу (аж до 40%).

Alexcredit дозволяє клієнтам самостійно вибирати термін кредитування. Також існує можливість пролонганціі. Причому оформляти цю послугу можна необмежену кількість разів. Відсотки нараховуються тільки на залишок боргу, відповідно, погашення позики частинами дозволяє економити свої кошти.

Оплатити кредит можна через особистий кабінет на сайті компанії або в платіжних терміналах (iBox, EasyPay, ПриватБанк і ін.).

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО – alexcredit.ua
  • Організація – ТОВ “АЛЕКСКРЕДИТ”
  • Юридична адреса – 49044, м. Дніпро, вул. Якова Самарського, буд. 12А
  • Телефон – 093 618 64 64
  • Серія і номер ліцензії – ФК № 930 від 08.08.2017