Про компанію Oncredit

Oncredit — сервіс по оформленню онлайн-кредитів. Від заповнення заявки до отримання грошей на картку клієнта відокремлюють всього 10-15 хвилин. Для цього необхідно зареєструватися на сайті сервісу, пройти верифікацію банківської картки, вибрати суму. У разі позитивного рішення за заявкою з потенційним позичальником зв’язується менеджер для обговорення деталей та підписання кредитного договору.

Способи отримання позики

Компанія Oncredit видає позики на банківські картки. Співпраця з клієнтами можлива тільки в онлайн-режимі. Для отримання необхідної суми не потрібно відвідувати офіс компанії, і заповнювати заявку в паперовому вигляді. При подачі коректної анкети гроші перераховуються протягом 15 хвилин. Сервіс доступний на всій території України.

Вимоги до позичальників

Отримати позику можуть тільки громадяни України. Вікові обмеження — 18-70 років. Місто проживання — не має значення, так як компанія працює по всій країні. Трудова зайнятість та наявність доходу в процесі прийняття рішення в розрахунок не беруться. Оформлення позик є по паспорту, без додаткових документів і довідок.

Як погасити позику

Найбільш простий і швидкий варіант погашення — оплата через внутрішній особистий кабінет на сайті Oncredit з будь-якої банківської картки. Компанія не стягує комісію при погашенні позики. Також оплатити заборгованість можна через термінали самообслуговування або у відділенні будь-якого банку на території України.

Якщо не виходить погасити вчасно

Якщо клієнт не може погасити зобов’язання перед компанією в термін, зазначений в угоді, діючий кредит можна продовжити. Опція пролонгації договору доступна в особистому кабінеті. Скориставшись продовженням, позичальник може вирішити свої тимчасові фінансові труднощі, відклавши дату оплати заборгованості на певний термін.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО — oncredit.ua
  • Організація — ТОВ «ВЕРОНА»
  • Юридична адреса — 04073, м. Київ, пр. Степана Бандери, 8, корпус 6
  • Телефон — 0 800 21 21 33
  • Серія і номер ліцензії — ФК № 964 від 05.12.2017