Про компанію Creditup

Онлайн-сервіс Creditup допоможе вирішити фінансову проблему. Доступний цілодобово в будь-який день тижня. Громадяни України можуть швидко оформити кредит в інтернеті. Для цього потрібно зареєструватися на сайті організації, за допомогою калькулятора визначити термін і суму кредиту, в заявку внести дані паспорта та ідентифікаційний номер.

Також необхідно зробити Селфі камерою телефону, веб-камерою або завантажити справжню фотографію з комп’ютера. Після розпізнання особистості приходить смс зі схваленням заявки. Компанія відправляє користувачеві одноразовий код, вводячи який, клієнт погоджується з умовами кредитування. Гроші перераховуються на картку позичальника через 2 хвилини після підписання договору. Громадянин отримує відмову якщо вказує неправдиву інформацію про себе. Також причинами відхилення заявки бувають прострочення по кредитах і відсутність постійного доходу.

Погасити позику можна в особистому кабінеті або перерахуванням коштів з будь-якої банківської картки на розрахунковий рахунок організації. Готівкові гроші вносяться у відділеннях банків або через платіжні термінали. Коли не вдається вчасно заплатити борг – оформляється пролонгація. Необгрунтовані прострочення ведуть до зростання відсотків і судових розглядів.

Юридична інформація та ліцензія

  • МФО – creditup.com.ua
  • Організація – ТОВ “ВЕЛЛФІН”
  • Юридична адреса – м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 48
  • Телефон – (067) 209-36-17
  • Серія та номер ліцензії – ІК № 148 від 27.10.2015